Królewski Bal w Solnym Mieście

W piątek, 2 lutego br., odbył się tradycyjny Królewski Bal A.D. 2024 w Solne Miasto w Wieliczce. Tradycyjnie Bal rozpoczął się wspólnym polonezem, który poprowadził Zespół Regionalny Mietniowiacy.

Przez te ostatnie tygodnie spotykaliśmy się na różnych wydarzeniach, którymi rozpoczynaliśmy nowy – 2024 rok. Dwa tygodnie temu ponad tysiąc osób uczestniczyło w Koncercie Noworocznym. Był to niesamowity widok, ale brakowało jednego – tańca. Bardzo Państwu dziękuję bo czuję, jakby to Państwo zaprosili nas na ten dzisiejszy bal. I jeszcze jedno – nie może się obyć bez życzeń, a więc szczęścia, pomyślności i żeby ten Karnawał był przedsmakiem szczęśliwych dni, którymi – mam nadzieję – będzie wypełniony cały rok, dla Państwa i dla nasz wszystkich.

 

Zabawę taneczną poprowadził zespół Blue Transfer, natomiast partnerami wydarzenia byli: Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce, Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Wielickie Centrum Kultury i Centrum Aktywności Społecznej w Wieliczce.

Dziękuję Wszystkim przybyłym za stworzoną atmosferę, świetną zabawę i liczną obecność.