Ładowanie...
09

WYBORY 2014

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOZIO
ŁA

ul. A. Kosiby 18, 32-020 Wieliczka

e-mail: biuro@arturkoziol.eu


REGON:    123191565

NIP:    6832084128

Numer Rachunku Bankowego: 
38 8619 0006 0010 0200 9670 0001
 Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce



WYNIKI WYBORÓW NA BURMISTRZA  MIASTA I GMINY WIELICZKA ORAZ RADNYCH DO RADY MIEJSKIEJ W WIELICZCE

 
Na podstawie protokołu Miejskiej Komisji Wyborczej z dnia 17 listopada 2014 r., informujemy, iż:
 
Burmistrzem Miasta i Gminy Wieliczka został wybrany Artur Stanisław Kozioł, który uzyskał 11 297 głosów mieszkańców gminy.
 
Natomiast radnymi Rady Miejskiej w Wieliczce na kadencję 2014 – 2018 zostali wybrani:
 
Okręg Nr 1 -  Miasto Wieliczka: osiedle Śródmieście – Tomasz Broniowski, 
Okręg Nr 2 – Miasto Wieliczka: osiedle Ogrodowe i Zdrojowe – Piotr Klimczyk, 
Okręg Nr 3 – Miasto Wieliczka: osiedle Sienkiewicza, Asnyka, Wincentego Pola – Wschód – Michał Roehlich, 
Okręg Nr 4 – Miasto Wieliczka: osiedle Sienkiewicza, Asnyka, Wincentego Pola – Zachód – Piotr Marzec,
Okręg Nr 5 – Miasto Wieliczka: osiedle Lekarka – Marek Słowik, 
Okręg Nr 6 – Miasto Wieliczka: osiedle Bogucice i Zadory – Paweł Krysa, 
Okręg Nr 7 – Miasto Wieliczka: osiedle Kościuszki, Przyszłość, Szymanowskiego – Aleksandra Bocheńska, 
Okręg Nr 8 – Miasto Wieliczka: osiedle Krzyszkowice – Północ – Bogdan Lizak, 
Okręg Nr 9 – Miasto Wieliczka: osiedle Krzyszkowice – Południe – Damian Konieczny, 
Okręg Nr 10 – Sołectwa: Grabówki, Siercza, Sygneczów – Włodzimierz Hartabus, 
Okręg Nr 11 – Sołectwo: Golkowice – Alojzy Brożek, 
Okręg Nr 12 – Sołectwa: Janowice, Podstolice – Ludwik Gawor, 
Okręg Nr 13 – Sołectwa: Koźmice Małe, Koźmice Wielkie – Kazimierz Windak, 
Okręg Nr 14 – Sołectwa Byszyce, Gorzków, Jankówka – Adam Dyrda, 
Okręg Nr 15 – Sołectwa: Grajów, Raciborsko – Jan Kubas, 
Okręg Nr 16 – Sołectwa: Mietniów, Pawlikowice, Rożnowa – Elżbieta Sosin, 
Okręg Nr 17 – Sołectwa Choragwica, Dobranowice, Lednica Górna – Aleksander Starowicz; 
Okręg Nr 18 – Sołectwa: Mała Wieś, Sułków – Agnieszka Zabawa, 
Okręg Nr 19 – Sołectwa: Strumiany, Węgrzce Wielkie – Krzysztof Krochmal, 
Okręg Nr 20 – Sołectwa: Brzegi, Grabie – Małgorzata Krasoń, 
Okręg Nr 21 – Sołectwo: Kokotów – Paweł Popiołek, 
Okręg Nr 22 – Sołectwa: Śledziejowice, Zabawa – Tadeusz Luraniec, 
Okręg Nr 23 – Sołectwo: Czarnochowice – Sebastian Szostak, 





Informacje na temat wyborów samorządowych 2014r.

Serwis informacyjny dla wyborców dotyczący udziału w głosowaniu
(serwis prowadzony przez Państwową Komisję Wyborczą)














Wykonanie Piotr i Michał Jantos