Ładowanie...
<< Nowe cele

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego planowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce przy ul. Boguckiej.

Projektowany budynek składa się z trzech kondygnacji i został podzielony na części: edukacyjno-administracyjną, sportową i gastronomicną.
Podstawowym elementem funkcjonowania budynku jest komunikacja. Komunikacja pozioma została zaprojektowana wzdłuż całego obiektu. Dzięki swej prostocie stanowi klarowny i jasny trakt komunikacyjny łączący wszystkie elementy budynku.
Parter został podzielony na część administracyjną oraz część biblioteczną wraz z świetlicą znajdującą się w części pólnocnej budynku.
W południowej części budynku została wydzielona sala gimnastyczna wraz z szatniami oraz gastronomia składająca się z kuchni, stołówki oraz z ogródka tarasowego. Ogródek tarasowy został umieszczony w narożu części gastronomicznej z widokiem na kompleks lekkoatletyczny.
Pierwsze i drugie pietro zostało przeznaczone na sale lekcyjne oraz dodatkowo na część szatniową znajdującą się  na pierwszym pietrze wzdłuż sali gimnastycznej.
<< Nowe cele
Wykonanie Piotr i Michał Jantos